EV OFİS / VİRÜS STERİLİZASYON CİHAZI

Ev & Ofis virüs sterilizasyon cihazı: max. 50m²

Ev & Ofis virüs sterilizasyon cihazı: max. 50m²

STERİLİZASYON ORANI

%99,99 VİRÜS’ LERİ YOK EDER

KULLANIM SAHASI

Ev, Ofis, Garaj vs...

STERİLİZASYON SÜRESİ

10 DAKİKA

ÜRÜN EBATLARI

100 mm x 120 mm x 300 mm

ÜRÜN AĞIRLIĞI

1,5 kg

ENERJİ GİRİŞİ

12 V dc - 1.5 A - 18 W

GARANTİ SÜRESİ

1 YIL

ABD Minesota Üniversitesi Birleşik Devletler Ordusu Biyoloji Laboratuvarı'nda yapılan deneyler; ‘‘Bakteri ve virüslerin olduğu ortamlarda başgösteren sağlık sorunlarını negatif iyonların giderebildiğini ispat etmiştir. Colombia Üniversitesinde yapılan araştırmalar; Negatif iyon içeren bir odada yalnızca virüs ve bakteriler değil; polen, toz, mit, sigara dumanı, hayvansal döküntüler, kokular ve toksik kimyasal buharların da imha olduğunu ispatlamıştır. Dr. Howard’a göre; “Klima havadaki negatif iyonları yok eder” / ION-OZ 10 dakikada içinde ortama 20 milyon negatif iyon verecek şekilde üretilirken, farklı ortamlarda extra negatif iyon kayıplarının olabileceği de hesaplanarak üretilmiştir.

Columbia Üniversitesi profesörlerinden Michael Terman; Columbia Üniversitesinin yaptığı bir araştırma sonucunda; Negatif iyonların kokusu ve tadı olmayan moleküller olduğunu ispatlamıştır. ( ION-OZ kokusuz çalışmaktadır.) Negatif iyonların yoğun olarak dağ, şelale, deniz kenarı ve ormanlarda bulunduğunu ifade etmektedir.İnsanların bu alanlarda bulunduklarında kendilerini yenilenmiş ve zinde hissetmelerinin, daha enerjik olmalarının, stresin azalmasının, depresyona iyi gelmesinin tek sebebinin negatif iyonlar olduğunu ortaya koymuştur.

Ayrıca, New York Eyalet Psikiyatri Enstitüsü’de; tüm bu çalışmalarda Colombia Üniversitesi ile hemfikir olduğunu belirtirken, yüksek miktarda Negatif iyon alınmasının antidepresan kullanımı kadar etkili olduğunu ve hiçbir yan etkisininde bulunmadığını ispatlamıştır.
( ION-OZ 10 dk içinde ortalama 20 milyon Negatif İyon bırakarak Covid-19 virüsünü yok ederken, sağlığımızı diğer yönleri ile de desteklemektedir.)

TOP